LOM Orlik Ząbkowice - Lechia Dzierżoniów 0:5

LOM Orlik Ząbkowice -  Lechia Dzierżoniów 0:5

05.05.2018r. w słoneczne przedpołudnie odbyło się kolejne spotkanie w lidze okręgowej młodzika. Do Ząbkowic Śl. przybyła drużyna z Dzierżoniowa. Spotkanie na początku przebiegało pod dyktando gospodarzy, jednak strzały Rogowskiego, Fudalego i Zioły nie przyniosły bramki. Sytuacja na boisku diametralnie zmieniła się  po błędzie w naszej linii obrony gdy Lechia Dzierżoniów zdobyła pierwszego gola. W połowie pierwszej części spotkania po rzucie rożnym Zioły do bramki trafia Wichrowicz.  Niestety sędzia nie uznał bramki  odgwizdując spalonego, gdyż lecąca piłka otarła się o  naszego zawodnika. Goście dostali wiatr w skrzydła i stwarzali sobie sytuacje zdobywając kolejne gole. Spotkanie skończyło się wynikiem 5 : 0.

Był to chyba najbardziej nieudany mecz w naszym wykonaniu. Miejmy nadzieje, że chłopaki wyciągną wnioski i kolejne spotkanie będzie lepsze pod każdym względem.