Zwycięstwo na inaugurację

W pierwszej kolejce Ligi Okręgowej młodzika drużyna Orlika Ząbkowice pojechała do Wałbrzycha na mecz z Górnikiem Nowe Miasto. Spotkanie na historycznym stadionie Górnika Wałbrzych od początku było dość wyrównane jednak goście Ząbkowic stwarzali sobie więcej sytuacji bramkowych.W  4 min po dwójkowej akcji Maćka z Michałem Badeckim nasz kapitan daje nam prowadzenie. 35 min to akcja w trójkącie Kowacki Badecki i Zawiła z najbliższej odległości uderza wewnętrzną częścią stopy i prowadzimy do przerwy dwa do zera. Druga część spotkania to dominacja Orlika Ząbkowice który udokumentował swoją przewagę bramką najmłodszego zawodnika na boisku Mikołaja Lewandowskiego. 5 min przed końcem na cztery zero podwyższył najlepszy na boisku Maciek Rogowski. Spotkanie przecięte w naszym wykonaniu ale od początku do końca pełna kontrola wydarzeń na boisku. Buduje się nowy zespół oparty o chłopców z rocznika 2008, których było dzisiaj sześciu na boisku. Było to jedno z ostatnich spotkań naszego lidera i kapitana Macka Rogowskiego.

Skład Orlika Ząbkowice Suchanek -Rogowski Oskar, Szymański, Hawliczek- Batóg, Rogowski Maciek, Zawiła, Kowalski-Badecki na zmiany wchodzili Lewandowski, Mielczarek, Hubert Szymański, Witwicki,