Zwycięstwo na zakończenie sezonu z Żarowem 7:3

Drużyna Orlika Ząbkowice na zakończenie rozgrywek w Lidze Okręgowej młodzika w sposób przekonujący pokonała drużynę Zjednoczeni Żarów . Pierwsza część spotkania to przewaga gospodarzy, którzy zdominowali swojego rywala strzelając do przerwy pięć bramek autorstwa Maćka Rogowskiego 2,Rafała Fudalego 2 oraz Marcela Skrzypka. Druga część spotkania po licznych zmianach w naszych szeregach i występach zawodników, którzy odgrywali mniejszą rolę w tym sezonie stała się bardziej wyrównana. W tej części spotkania z większym animuszem rozpoczęli goście którzy po naszych błędach zdobyli w pierwszych 10 min dwie bramki. Odpowiedź Orlika Ząbkowice była natychmiastową i po bramkach Maćka Rogowskiego i Rafała Fudalego podwyższamy prowadzenie w tym spotkaniu. Jednak w tej części meczu naszej grze wkradła się nerwowość i niedokładność. Pod koniec meczu tracimy trzecią bramkę. Wygrywamy spotkanie, stając się jedyną drużyną w rundzie rewanżowej w tej lidze, która nie poniosła porażki.

"Cieszy zwycięstwo na zakończenie sezonu, jednak Nasza gra pozostawiała wiele do życzenia , szczególnie w drugiej połowie. Jednak podsumowując drugą rundę to naszej młodej drużynie należą się ogromne brawa za konsekwencję,upór, determinację. Warto zauważyć, że byliśmy jedyną drużyną, która w rundzie rewanżowej nie przegrała meczu. To jest ogromnie budujące i motywujące dla naszych zawodników, którzy postawą na boisku zapracowali sobie na najlepszą drużynę w rundzie rewanżowej w Lidze Okręgowej młodzika"-Powiedział Tomasz Stelmach