Górnik Boguszów Gorce- Orlik Ząbkwice 0-4 (OLM)

W środę 12 września odbyła się druga kolejka Ligi Okręgowej młodzika. Gospodarze podejmowali drużynę Górnika Boguszów-Gorce. Spotkanie w początkowych fazach pod dyktando chłopaków Orlika, którzy stwarzali sobie liczne okazje do zdobycia bramki. Na  efekty nie trzeba było długo czekać , po indywidualnej akcji Maciek Rogowski daje do prowadzenia. CW następnej akcji naszego zespołu  Maciek uderza w poprzeczkę. Chwilę później po uderzeniu Marcina Zawiły piłka zatrzymuje się na słupku drużyny gości. W 25 min zdobywamy drugą bramkę po uderzeniu naszego kapitana Maćka Rogowskiego.

Druga część spotkania była bardziej wyrównana. W tej połowie drużyny poszły do wymiany ciosów. Świetnie wnaszej bramce spisywał się Kacper Suchanek. W tej części szczelamy trzy bramki autorstwa nikogo innego jak Maćka Rogowskiego. Szczególnej urody była bramka uderzona bezpośrednio z rzutu rożnego. Było to jedno z najsłabszy spotkań rozegranych dla własnym stadionie.

"Cieszy zwycięstwo i zaangażowanie chłopaków. Tym bardziej się cieszę, że grając słabo udało nam się strzelić aż pięć bramek -" podsumował trener Orlika Tomasz Stelmach